
| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 134 kHz |
| Min Supply Voltage | 70 V |
| Max Supply Voltage | 276 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Switching Frequency | 134 kHz |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 18
Distributors
pcbx
Unit Price$0.89683
Ext.Price$0.89683
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.89683 | $0.89683 |
| 10 | $0.71510 | $7.15100 |
| 25 | $0.65135 | $16.28375 |
| 50 | $0.59329 | $29.66450 |
| 100 | $0.54039 | $54.03900 |
| 300 | $0.51236 | $153.70800 |
| 500 | $0.48578 | $242.89000 |
| 1000 | $0.45687 | $456.87000 |
